_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

Tipy na romantické komedie s Cameron Diaz!

28. července 2018 v 7:00 | Grafomanka |  Krasna.cz
Hledáš skvělé tipy na romantické komedie? Pak jsi tady správně. V tomto článku pravděpodobně nepotěším ty, jež nejsou příznivci romantických komedií. Ačkoliv je to záležitost spíše žen, věřím, že se mohou inspirovat i muži, co si pustit (s přítelkyní) při poklidném večeru. Nejsou to nijak složité, špičkové filmy, které by získaly desítky ocenění, ovšem jako oddechovka ideální. Člověk u nich nemusí přehnaně přemýšlet, ale pouze se zrelaxuje.

Tyto filmy mají jedno společné, a to sice Cameron Diaz! Tuto herečku já osobně mám moc ráda, a proto jsem sepsala filmy, které jsem viděla a ráda bych ti je představila.

Prázdniny
Tento film byl velmi oblíbený kolem Vánoc, jelikož je děj příběhu do tohoto období vtáhnut. Cameron zde hraje Amandu. Amanda je úspěšná, trošku snobská, ale rozhodně krásná žena, která žije v luxusní vile v Los Angeles. Po rozchodu se rozhodne odcestovat! Vymění si na pár dní bydlení s Iris (Kate Winslet). Iris bydlí ve vesničce u Londýna a je přesný opak Amandy. Je to introvertka, velmi hodná a milá slečna, které nedělá problém si pobrečet. Roky je zamilovaná do jednoho muže bez naděje na šťastný konec. Ženy si prohodí své domy a začíná zábava! Snaží se vžít s novým prostředím, poznávají nové lidi, zamilovávají se… Zkrátka romanťárna jak má být s kapkou humoru.

Prostě sexy
Cameron Diaz v hlavní roli představuje Christinu Waltersovou. S kamarádkami si naplno užívá života. Chodí se bavit, ulítávají si s muži, ale vše probíhá hlavně NEZÁVAZNĚ! Problém nastává, když potká sympaťáka Petera. Jenže co když jej už nikdy neuvidí? S kamarádkou Courtny se nevzdávají a vydávají se na dobrodružný lov! Cestou je provádí spousta vtipných scén. Pokud se chcete pobavit, pak tohle je to pravé ořechové!

Jedna za všechny
Cameron Diaz v tomto filmu ztvárňuje právničku Carly Whittenovou. Tato zásadová žena chodí s na první pohled dokonalým Markem Kingem. Prožívají bezchybný a harmonicky vztah… nebo ne? Zklamání přichází, když Marka překvapí v jeho domě, kdy jí otevře jeho manželka Kate. Obě jsou zděšeny a snaží se vyrovnat se svízelnou situací. Jenže ženy musí držet při sobě, proto spojí své síly a rozhodnou se tomu "blbcovi" pomstít. Při plnění jejich plánu se postupně sbližují a objevují kouzlo přátelství. Dokonce zjistí, že Mark má ještě jeden poměr, a to sice s Amber. Všechny 3 nakonec plánují dát Markovi za vyučenou. V tomto filmu je ztvárněna nejen láska s partnerem, ale také jiná podoba lásky - přátelství, což si získalo mé srdce.

Sex Tape
Především zábava vás čeká u filmu Sex Tape. Annie (Cameron Diaz) a Jay byli v sexu vždy velmi náruživý. Užívali si milostné hrátky, dokud nepřišly děti a jejich sexuální život šel do háje. Aby si zase něco užili, rozhodnou se okořenit sex tím, že se při něm budou natáčet. Nedopatřením se však nahrávka dostane do tabletů jejich blízkých i neblízkých přátel. Nastává cesta plná dobrodružství, kdy se snaží zlikvidovat ze všech tabletů jejich "tajemství". U tohoto filmu nečekejte žádný hlubší význam nebo pointu, je to především komedie plná trapných situací a zesměšňujících momentů.

Jako další bych zmínila například Jak porodit a nezbláznit se, Zkažená úča, Co vlastně ženy chtějí, Něco na té Mary je nebo Zná ji jako svý boty. Máš ještě ty sama nějaké další tipy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama