_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

Hodiny a hrneček s vlastní fotografií!

29. července 2018 v 7:00 | Grafomanka |  Doporučuji
O e-shopu https://www.belabel.cz/ jsem ti již jednou povídala. Jedná se o internetovou stránku, kde si můžeš nechat vytvořit různé produkty s vlastní fotografií. Na výběr máš tolik možností, že se dá říci, že "nic není nemožné". Já tyto personalizované dárky naprosto zbožňuji. Je to pro tebe také takový malý tip, co darovat, pokud chceš být originální.
Hodiny skleněné

Když jsem viděla na webu možnost vytvoření si vlastních hodin, musela jsem je mít! Konkrétně pro babičku k narozeninám. Má hodiny z doby komunismu a rozhodně už nevypadají nejlépe. A jak všichni dobře víme, babičky milují fotografie svých (pra)vnoučat. Nechala jsem ji tedy vytvořit hodiny s fotografií nejmenšího člena naší rodiny.

Hodiny jsou skleněné s plastovými ručičkami. Na první dotek/pohled vypadají velmi křehce, nicméně přišly domů kvalitně zabalené, tudíž se jim nic po cestě nestalo. Až na jeden malý zádrhel, kdy jsem musela utáhnout malou ručičku, která nebyla 100 procentně dotažena. Mělo by se jednat o vysoce kvalitní matné sklo.


Hodiny samy o sobě neobsahují ciferník, nicméně si jej může sama dotvořit přímo na fotografii (v nějakém programu), kterou na hodiny budeš dávat. Já jsem tak udělala, jelikož vím, že babička by to bez ciferníku zvládala těžce. Nejprve jsem na googlu zadala "clock face" a poté jsem ciferník v programu PhotoFiltre vložila na vybranou fotografii.

Hodiny mají průměr 20 cm. Jsou poměrně malé, takže doporučuji nejprve před objednávkou přeměřit, abys nebyla z velikosti zklamaná. Kromě toho, že se jedná o praktický dárek, tyto hodiny mohou být i skvělým designovým doplňkem. Tím, že jsou skleněné, působí luxusně a budou se hodit rozhodně i do modernějšího interiéru.


Když jsem na webu fotografii umisťovala, bylo její součástí i tečky na ciferníku mezi čísly. Při tvorbě hodin ovšem fotografii krapet více přiblížily a tečky tudíž zmizely. Pozor tedy! Umísti raději obrázek tak, aby to, co chceš, aby bylo vidět, nebylo úplně na kraji. Fotografie je kvalitně natisknuta, je vpracována do skla a při pohledu na hodiny proti sluníčku, lehce prosvítá.


Do hodin jsem dala mnou zakoupenou baterii a šlapou… no šlapou jako hodiny! Na e-shopu navíc můžeš najít i nějakou tu inspiraci, jaké hodiny vytvořit. Program je jednoduchý, tudíž to zvládne skutečně každý. A na výběr máš i různé motivy, které můžeš použít. Konečná cena byla 828 Kč.

Hrnek premium

A jako další jsem objednala hrneček s vlastní fotografií. Velmi mile mě překvapila cena! Ta byla pouhých 195 Kč, což je naprosto bezkonkurenční oproti jiným webům. Na výběr máš z různých typů hrnečků. Některé mají jiný tvar, jiný objem a dokonce tam najdeš i magické hrníčky, u kterých se objeví fotografie až teprve, když je naplníš horkou tekutinou.


Já si vybrala ten nejzákladnější hrneček, který má 320 ml. Zvolit si můžeš různé barvy, kdy ucho a vnitřek hrnku může být například růžový a na povrchu ve vnější straně zůstane fotografie.

Na hrnek můžeš natisknout vlastní fotografie, ale také nějakou tu hlášku, vtipný obrázek či jakýkoliv jiný motiv. Samotný program na webu nabízí hned několik možností, jak si hrneček můžeš dozdobit. Opět je tvorba naprosto snadná a rychlá.


Na hrneček je možné dát až 3 různé fotografie vedle sebe po celé délce hrnečku. Já chtěla využít co nejvíce možností, proto jsem na jednu stranu dala fotografii, kterou jsem doplnila o různé kliparty kytiček. Kytičky jsou skutečně velmi pěkně natištěny a vypadá to krásně barevně! Tolik různých obrázků… tolik různých možností… to je prostě super! Na druhou stranu hrnečku jsem pak dala vtipnou hlášku, která byla taktéž součástí programu na webu. Jedná o popisek: "50% mamka, 50% taťka, 100% šikulka", který na tu naši "šikulku" perfektně sedí. Samotná fotografie na hrnečku vypadá pěkně a barvy jsou více než živé. Doporučuji volit fotografie s nižším kontrastem a méně stíny, aby to vypadalo pěkně.


S výsledkem jsem moc spokojená! A hrneček potěšil obdarovaného! Je to levné, a přesto tak originální a efektní. Daruj hrneček, který nemá nikdo jiný na světě!

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bell Bell | Web | 29. července 2018 v 17:21 | Reagovat

to je krásné! :-)

2 BlondieBeauty BlondieBeauty | Web | 29. července 2018 v 17:41 | Reagovat

Ty hodiny vypadají fanTASTICKY (Y) :)

3 Mia Mia | E-mail | 29. července 2018 v 19:00 | Reagovat

takove darky potesi nejvice :-)  :-)

4 Misa Misa | 3. srpna 2018 v 21:50 | Reagovat

Wow! Super :-)

5 LpSkitt LpSkitt | Web | 5. srpna 2018 v 16:29 | Reagovat

perfektní :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama