_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

8 znaků, podle kterých poznáš, že se mu líbíš!

12. června 2018 v 7:00 | Grafomanka |  Krasna.cz
V tomto článku si probereme nejčastější signály, jak poznáš, že je do tebe zamilovaný až po uši. Samozřejmě, že každý muž je jiný a chová se jinak, ale pro většinu z nich platí následující projevy chování.

1. Kdykoliv tě vidí, usměje se!
Láska se pozná už na obličeji. Pravděpodobně s tebou bude vyhledávat oční kontakt a hlavně pokaždé, když tě spatří, zazáří úsměvem. Je rád, že tě opět shledal. Dokážeš mu rozradostnit den, proto je úsměv rozhodně na místě!

2. Rád se na tebe kouká!
Jak už jsem nakousla v předchozím bodu, oční kontakt je při začátcích vztahů velmi důležitý. Budou mu jiskřit očka, pokud se na něj podíváš. Rozšíří se mu panenky a frekvence mrkání se sníží. A ve chvíli, kdy nebudeš tušit, že tě pozoruje, tě bude sjíždět od hlavy až k patě.

3. V tvé přítomnosti je nervózní!
Možná neví, jak jsi na tom ty, zda se on tobě také líbí. Bojí se, aby neřekl nebo neudělal něco špatně. Zkrátka si poklepává nohou, škrabe se na nose, namotává si vlasy na prst, upravuje si oblečení… to vše jsou projevy nervozity. Tohle chování je charakteristické pro každého muže, ačkoliv o tom nemají ani zdání!

4. Chová se jinak, když je s tebou sám!
Když jste v partě s ostatními kamarády, hraje si na největšího borce, kterého nic nerozhází a v momentě, kdy jste spolu o samotě, je jako vyměněný. Je pozorný, něžný, milý, ne takový frajírek, jak ho znají kamarádi.

5. Snaží se ti splnit, co ti na očích vidí!
Byl by schopen pro tebe udělat cokoliv. Potřebuješ pomoct s domácím úkolem nebo referátem? On se nabídne, že ti pomůže nebo ho dokonce celý vypracuje za tebe. V práci ti spraví kopírku. Rád ti pomůže s těžkou taškou nebo za tebe zaplatí koktejl v kavárně. Snaží se být pozorný a to se cení.

6. Pokouší se na sebe upoutat pozornost!
Pokud bude opodál, pravděpodobně se začne chovat hlučněji. Hlasitě se bude smát s kamarády a tím se bude snažit upoutat na sebe pozornost, aby sis ho všimla.

7. Vyhledává tě!
Najednou se náhodně potkáváte na místech, kde on ví, že ty často chodíš. Neustále do sebe vrážíte a začal se zajímat o to, co ty. Chce ti být na blízku, proto kvůli tobě třeba i začne každé ráno běhat.

8. Stará se o tebe!
Zajímá ho, zda nemáš hlad či žízeň, jestli ti není chladno nebo naopak vedro. Rád ti půjčí svou mikinu nebo tě ochrání před velkým psem, který se na vás vrhne. Chce ukázat, jak je silný a že s ním se nemusíš ničeho bát. Chce tě ochraňovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mia Mia | 12. června 2018 v 8:07 | Reagovat

Ve svém věku už bys nemusela psát takové pubertální články 8-)

2 Sorinka Sorinka | Web | 13. června 2018 v 14:41 | Reagovat

[1]: Jsem o něco mladší a musím uznat že mě článek bavil. :-) A je jen na ní jaký druh čtenářek chce zaujmout .

Můj první skutečný vztah mi začal před půl rokem , takže je pro mě článek ještě pořád aktuální :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama