_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

RECENZE TheBalm Nude Beach Eyeshadow Palette

7. května 2018 v 7:00 | Grafomanka |  Doporučuji
Konečně jsem se odhodlala k tomu vyzkoušet paletku, která obletěla celý blogerský beauty svět. Značka TheBalm patří mezi mé nejoblíbenější, co se kvality stínů týče, proto jsem byla plná očekávání. Jak u mě paletka uspěla? To se dozvíš v další mé nekompromisní recenzi!


Paletka očních stínů theBalm Nude Beach Eyeshadow Palette

Paletka stojí 563 Kč, což mi za tu kvalitu nepřijde vůbec mnoho. Na trhu se nacházejí mnohem dražší paletky (v řádů tisíců), s kterými by se tato dala v pořádku srovnat. Chceš-li zainvestovat do jedné kvalitní paletky, kterou budeš doplňovat levnějšími - průměrnými, pak směle do ní, mohu ti ji doporučit!

I tentokrát se TheBalm design paletky povedl. Je to hravé, je to retro/vintage a mě to prostě baví! Motivy pláže na mě přímo křičí LÉTO! Paletka je z tvrdšího kartonu, zavírání je na magnet. Je lehká, tenká, kompaktní… určitě vhodná na cestování. Navíc obsahuje i praktické zrcátko, v kterém se bez problému nalíčíš, jelikož je dostatečně velké. Dále se v paletce nachází malý štěteček. Štětinky jsou dost tvrdé a je prakticky nemožné s ním nanést stín. Ten tedy letěl ihned do koše.


Po otevření paletky mě zarazil jeden malý detail. Nevím, jestli já mám vadný kus nebo se TheBalm snížilo na takovou úroveň… ale některé stíny v pánvičce jsou trošku nakřivo, nedrží na svém místě, pohybují se… kazí to celkový dojem z paletky. Mrzí mě to, jelikož k TheBalm mi takové nedokonalosti nesedí.

Paletka obsahuje dohromady 12 očních stínů, z toho 6 neutrálních matných a 6 třpytivých. Myslím si, že tohle fitfty fifty rozložení je naprosto ideální. Ve sloupečcích se nachází vždy 1 matný a 1 třpytivý stín podobné barvy. Vesměs se jedná o paletku teplejších stínů. Ano, s teplými stíny se v poslední době roztrhl pytel a stále více se těší na popularitě. Já mám sice výrazný studený podtón pleti, nicméně oči mám čokoládově hnědé, proto k mé duhovce teplé barvy ladí. Jednotlivé odstíny jsou inspirované tóny slunce a písku.


V paletce nechybí samozřejmě stíny, které ji dělají praktickou. Je tam jeden světlý matný stín pod obočí, světlý třpytivý stín na rozjasnění koutků očí, dále matné hnědé pro přechody a nechybí ani tmavě hnědá pro ztmavování looku. S paletkou vytvoříš jak denní, tak noční líčení. A ačkoliv se na první pohled zdá být monochromatická, tak když jsem si s ní hrála, vůbec jsem neměla problém s tím, že by looky vždy vypadaly stejně. Dá se s ní udělat mnoho variací - záleží na tvé fantazii.


Matné stíny jsou trošku sušší, ale to bývá problém snad u všech paletek. Ovšem ty třpytivé jsou maximálně máslovité až skoro krémové. A ta pigmentace? To je prostě pecka! Jaký stín máš v paletce, takové intenzity dosáhneš i na oku. Pokud štětec navlhčíš, pak se třpytivé stíny ukazují jako skoro metalické. Umí to skutečně rozjet. Občas jsem teda měla problém s tím, že cuckovatí, ale to není nic, co by mi nějak překáželo. Stíny se dají překrývat, vrstvit, bez problému se "blendí", ztrácejí a práce s nimi jde jedna báseň. Během dne neztrácejí na intenzitě a drží naprosto bez problému (ovšem nemám mastná víčka a drží mi snad všechny stíny).


A jaké stíny mě v paletce zaujaly nejvíce? Rozhodně stín Brainiac, což je barvička na pomezí červené a vínové. Na oku se projevuje skoro jako metalická. Je maximálně pigmentovaná a hlavně ve své sbírce nemám žádnou podobnou barvičku. A dále je to stín hned vedle, a to sice Built. Jedná se o světle bronzovou, která se umí krásně zatřpytit. Bude senzační určitě na plesy a k opálené pokožce přímo pecka. Také její tmavší varianta Breathtaking mě zaujala pro svůj třpyt a lesk.

Závěrem musím říci, že již dlouho jsem nebyla z nějakého produktu takto nadšená! Rozhodně ti ji mohu doporučit, a pokud ještě váháš, tak ti říkám "JDI DO NÍ!"
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bell Bell | Web | 8. května 2018 v 10:48 | Reagovat

skvělý článek! :-)

2 BlondieBeauty BlondieBeauty | Web | 8. května 2018 v 11:03 | Reagovat

super tip do čeho investovat :)

3 Mia Mia | E-mail | 8. května 2018 v 11:07 | Reagovat

Tak ta vypadá naprosto bombasticky :-)  :-)

4 LpSkitt LpSkitt | Web | 8. května 2018 v 11:10 | Reagovat

tesim se na liceni !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama