_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

Problémy, které znají jen malí lidé!

17. května 2018 v 7:00 | Grafomanka |  Krasna.cz
Všechno má své pro a proti. V tomto článku se trošku pobavíme nad tím, jak to malí lidé mají mnohdy ve společnosti složité. Berte jednotlivé body samozřejmě s nadsázkou. Jsem člověk, který si sám ze sebe umí dělat srandu a tento článek psal sám život. Tohle jsou mé zkušenosti!

Malí lidé si chlastu moc neužijí!
Být malá neznamená automaticky vypadat mladě, ovšem je to velmi častý jev. Ta potupa, když už máš 7 let ze zákona právo chlastat a oni ti ne a ne prodat alkohol bez občanského průkazu. Když jsou v klubech vysoké bary, taky si pravděpodobně neobjednáš, protože nejsi vidět. A když už se ti koupě povede, pak nastává další problém. Malé tělíčko snese jednoho panáka a je mimo. To se ovšem může brát i jako výhoda - ušetříš.

Cesty autem bývají krušné!
Někdy by se ta autosedačka šikla, obzvlášť pokud tě celou cestu řeže do krku pás. Au.

Lidé kolem malých lidí oplývají "kvalitním" humorem!
Neustále musíš poslouchat ty samé rádoby vtipné narážky na tvou výšku. "A jak je tam dole? Jaký je život hobita? A kdy už vyrosteš?"

Při udržování postavy to mají malí lidé složitější!
Udržet si štíhlou postavu při 150 cm není zdaleka tak lehký úkol jako při 180 cm. Každý kilogram jde ihned více vidět. Tohle zkrátka není fér, pokud nemáš rychlý metabolismus.

Malí lidé trpí na bolesti za krkem!
A proč? No protože se musíš neustále na někoho nahoru koukat.

Nakupování riflí je teror!
Malá postava = krátké nohy, ačkoliv nemusí být krátké vůči tvým proporcím. Nohavice věčně dlouhé, a tak slýchávám otázky typu "proč si kalhoty nezkrátíš?" No protože kalhoty se postupně směrem dolů zužují a v případě, že bych je zkrátila, tak u lýtek budou příliš volné. Ještě že existují speciální petite kolekce, případně to jistí dětské oddělení (stejně tak dětské velikosti bot).

V davu nevidí a ostatním se ztrácí…
Koncerty, diskotéky a další místa, kde jsou davy, jsou pro malého člověka noční můrou. Bojíme se zašlápnutí… bojíme se, že se ztratíme od naší skupiny… a hlavně přes toho dlouhána před námi nevidíme!

Na skupinových fotkách musí dopředu!
"Malý dopředu, vysocí dozadu" - tahle věta se praktikuje při každém focení, jinak by prcek vzadu nebyl vidět.

Malý = křehký?
Malí lidé automaticky působí křehčí. Muži mají tendence je opatrovat. Nemusí tomu však doopravdy takto být. Když se malý člověk rozčílí, pak působí spíše roztomile, než aby vzbuzoval u okolí respekt. "Och, ty jsi roztomilá, když se zlobíš. Takové koťátko co vystrkuje drápky."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zlozana Zlozana | E-mail | Web | 17. května 2018 v 8:14 | Reagovat

Já teda nejsem až tak malá, řekla bych takový průměr, ale s riflemi to znám! Zdá se mi, že je asi dělají pro mega dlouhány... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama