_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

Miluje tě? Tyto signály ho prozradí!

26. července 2017 v 7:00 | Grafomanka |  Krasna.cz
Motá se okolo tebe sympatický muž, ale ty stále nevíš, zda od vašeho vztahu očekává něco více nebo jsi uzamčena ve věčné friend zone? Sepsala jsem pár náznaků, podle kterých poznáš, že se do tebe skutečně zamiloval.
Na úvod je nutné podotknout, že každý muž je jiný a každý reaguje rozdílně. Tohle rozhodně není obecně platný návod na muže!

1. Vyhledává tvou přítomnost!
Jednou ho náhodou potkáš v obchoďáku, podruhé se objeví na stejné společenské události, jako jsi ty anebo tě zkrátka pozve na procházku po parku. Chce zkrátka být v tvé blízkosti, vidět tě, povídat si s tebou a někdy (jen někdy) náhodě i tak trošku pomůže. Nám nezbývá než doufat, že to není skrytý stalker…

2. Když tě vidí, usměje se!
Zamilovaní lidé jsou blázínci. Neustále se usmívají, vše jim přijde růžové a dělají věci, které by je ani nenapadly. Jeho úsměv může prozradit mnohé.

3. Je z tebe nervózní!
Nervózního chlapa poznáš jednoduše: poklepává si nohou, sahá si na nos, neustále sebou "šije", uhýbá pohledem nebo si třeba namotává vlasy na prst. Tyto signály však mnohdy značí také lhaní. Lidský mechanismus je prostě složitý, čert aby se v něm vyznal!

4. Plánuje!
A víš, proč plánuje? Protože s tebou počítá. Chce, aby si byla součást jeho budoucnosti. Chce tě ve svém životě a ani si nepřipouští, že by snad už za měsíc mohlo být něco jinak.

5. Přetrhl by se pro tebe!
Někteří lidé jsou přirození altruisti, ovšem zaláskovaný člověk - ten by se pro svou drahou polovičku třeba i rozkrájel. Zkus ho otestovat, zda by ti nenapsal seminární práci do školy nebo by tě rád nedoučoval z matematiky. Ovšem pozor na zneužívání jeho dobromyslnosti! Nevyužívej jeho lásku k tobě.

6. Jsi pro něj ta nejlepší!
Pokud bys řekla "já jsem ale tlustá", snažil by se ti to vyvrátit… možná. V jeho očích jsi krásná, inteligentní, tvůj smysl pro humor může být kdovíjak trapný, ale on se tvým vtipům bude smát. Samozřejmě že máš nějaké chybičky, každý je má, ale on je nepovažuje za důležité.

7. Nechce se s tebou bavit o jiných mužích!
A proč? No protože by žárlil. Nějaké jiné dívky by zmínil jen v případě, že by tě chtěl trošku popostrčit k žárlení a vidět tvou reakci.

A v neposlední řadě ti napoví slova. Není nic jednoduššího, než si s dotyčným promluvit. Seber odvahu a směle do toho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama