_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

Únor 2015

Kdy je holka nejvíc sexy? Zeptala jsem se kluků.

10. února 2015 v 18:06 | Michaela Vančurová - 18 let
Častokrát mívají holky mylné domněnky o tom, kdy jim to sluší nejvíce. Myslí si, že ta správná cesta k úspěchu je tuna make upu, minisukně a výstřih. Možná u někoho zabodují, u jiného naopak. Udělala jsem proto vlastní průzkum, kde jsem se zeptala kluků různých věkových kategorií, kdy je podle nich holka nejvíce sexy. Tak sexy, že je to úplně dostane a hned by po ní skočili. Tady jsou odpovědi.

"Podle mě je holka nejvíce sexy, když je rozespalá, rozcuchaná, v nějakém dlouhém tričku a kalhotkách. Každá si myslí, že to je ta chvíle, kdy po ránu vypadá nejhůř… mě to přijde roztomilé." (David, 22let)
"Když se řekne sexy, automaticky si vybavím slečnu, co má černý upnutý šaty a červenou rtěnku. Rtěnka to je to, co mě pokaždé hypnotizuje. Nedokáži se pak od jejích úst odtrhnout. Nemusí být nutně červená, ale krásný rty prostě jen zlíbat." (Daniel, 18let)
"Nejvíc sexy je pro mě holka v mém tričku a mých trenkách. Líbí se mi tenhle styl. Nemusí nutně mít na sobě sexy prádélko a obleček dominy, aby mě vzrušovala. Naopak dávám přednost roztomilosti. Je to milý…Navíc co je pod mým oblečením, to je moje, ne?;) " (Alex, 17let)
"Nevím, jestli slovo sexy je to správné… pro mě je lepší prostě normálnost. Tím ale myslím na veřejnosti. Když je se mnou sama, tak mě každopádně dostane sexy obleček nebo krajkový prádlo. A nesnesl bych, kdyby má holka chodila na veřejnost oblíkaná jak kurva." (Tomáš, 24let)
"Setkal jsem se s holkou, co na první pohled působila jako taková… slušňačka. Každý kluk by do ní řekl, že je to prostě stará panna, co má v kalhotkách zoo. A pak jednou jsem se ocitl na stejném místě, kde ona. Pak tam byl samozřejmě alkohol, spousta alkoholu. A tak se to nějak sešlo… Totálně mě dostala, protože se později ukázalo, že je celý večer bez kalhotek. Tak to je odvaha a to je sexy!" (Milan, 24let)
"Sexy ano, ale nemělo by se to přehánět. Kolikrát vidím jak lolitkám lezou prcky z kraťásků, a pak dobrý den, kozy ven… takové holky si samozřejmě všimnu, ale nikdy bych se do takové nezamiloval. Nemohl bych k ní mít úctu nebo respekt." (David, 19let)
"Pro mě holka nemusí být sexy. Stačí, když je prostě normálně pěkná. Nějaký pokusy, z kterých by mi mělo stoupnout péro, jsou většinou neúspěšné. Ostatně můj takový největší jakoby sen je striptýz, jenže jsem bohužel nepotkal žádnou, která by měla tu odvahu. Prozatím mi stačí, když nějaká pěkně kroutí boky v baru." (Richard, 24let)
"Mne připadá holka sexy v ten moment, když si oběma rukama prohrábne vlasy…" (Martin, 22let)
Tak to vidíš. Každému klukovi přijde sexy něco jiného, ale každý se shodne na tom, že všeho moc škodí.