_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

Únor 2013

Největší úspěchy LadyVanilky

16. února 2013 v 7:00 | Michaela Vančurová - 16 let |  Michaela Vančurová

ODKAZ <<<


Zatím co jeden člověk brečí u tohoto videa jak želva, tak jiného to nechává chladným s pocitem, že se tu někdo vychloubá a má proč. Ovšem tohle video je pro mě jedna velká srdcovka, která mi dává důvod, proč se blogu stále věnovat. Jsem šťastná za vzpomínky a zkušenosti, které mám, ale ještě více se těším na to, co teprve bude. Protože já to chci někam dotáhnout a nechci, aby tohle byl můj vrchol.

Některé akce, rozhovory a fotky jsem si zařídila sama (což abych se přiznala, byla makačka), u jiných jsem dostala nabídku, ovšem nic bych nezažila, kdybych jednoho krásného letního dne nedostala nápad založit si blog a něco někde dokázat!

Reportáž: den otevřených dveří na Nově.

7. února 2013 v 7:00 | Michaela Vančurová - 16 let |  Rozhovory
Z hotelu jsem dorazila přímo na území hvězd. Nevěděla jsem, co od dnu otevřených dveří na Nově čekat... Uvidím se opravdu s těmi hvězdami? Bude to stát za to? Překvapí mě něco? Otázky jsem si brzy odpověděla a všechny ne tak překvapivě v kladném slova smyslu.

Ateliéry seriálu Ulice.

Jako první jsem zastavila v mojí milované Ulici. Ano, myslím ten nekonečný seriál, který se vysílá od pondělí do pátku už roky a měsíce v 18:30 na Nově. A už při příjezdu mě čekalo překvápko. Barák Peška, hospoda a jiné paneláky nejsou skutečné?! Všechny ty pokoje na mě čekaly až ve vedlejší budově.
Ozývaly se i věty typu: "Oni nám lžou! To je podvod!"
Procházela jsem se od obýváku jedné rodiny do koupelny druhé, z hospody do radnice… A co mi přišlo zvláštní při pohledu na všechny ty pokojíčky? "Proč jsou sakra tak malé?!" V televizi se všechno zná větší díky čočce, kterou nasazují na kameru. Já se jen mohla udivovat nad pidistoly a nad postýlkami, do kterých by se snad průměrně vysoký dospělí člověk ani nevlezl!
Zrovna při mé návštěvě se natáčely velikonoční díly, a protože na náměstíčku Ulice jsou listnaté stromy a pravý trávník, tak listy se musí nalepovat a zelený trávníček je samozřejmě umělý v takovém mrazu.
Co se týče herců, které jsem po roce zase viděla (minulá reportáž: zdeOrdinace v růžové zahradě.

Další zastávka byla v Ordinaci v růžové zahradě. Ovem růžovou zahradu jsem nenašla - jen šrot, bordel a opadané stromy. Po šoku z Ulice jsem byla připravena, že na tomhle bojišti to bude stejné. Ovšem když jsem se tak procházela ateliéry, tak mi to tam přišlo mnohem systematičtější. Z pokoje do pokoje, z ordinace do ordinace. Člověk zkrátka věděl, kam vejde, když zahne za roh.
Přístroje na operačním sále jsou skutečné. Sestry a někteří doktoři jsou opravdu vyučení (pomáhají tak určovat diagnózy).
A legendární babeta? To je prostě střela. A Rychlý alias Mázl? Svými pokusy o vtipnost už mi chvílemi lezl krkem, ale když vtip řekl poprvé, tak jsem se ještě i zasmála. Ovšem všichni tam byli ochotní a usměvaví.Gympl.

Gympl? Tak reportáž z gymplu si můžete přečíst zde <
Každopádně čekají vás nové díly a myslím, že to bude opravdu pecka! Ale co pro mě bylo šokující? Když mě začala nabalovat zdejší ochranka.Newsroom.

I do zpravodajství jsme měli možnost zavítat. Srdce celé televize Nova mě zajímalo ze všeho nejvíce. Obdivuji tu práci tam. Je to jedna velká jízda plná přípravy, improvizace, rychlovek… A kdo si myslí, že sednou si za stůl a číst zprávy je lehké, tak ten je na omylu, protože to ani zdaleka není taková brnkačka. Všichni moderátoři jsou samozřejmě díky maskérům nádherní a některé moderátorky jsou možná až moc hubené. Samozřejmě L. Borhyová a Rey - to jsou moji opravdoví vzorové, které mají mé uznání.

Odvezla jsem si spoustu zážitků, fotek, vzpomínek, dojmů a podpisů. Ale hlavně pro mě bylo opravdu super vidět na živo to, co jsem viděla vždy jen v televizi. Na příští rok na den otevřených dveří rozhodně doporučuji se jet podívat!