_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

Prosinec 2011

Vánoční filmy

23. prosince 2011 v 7:00 | Michaela Vančurová - 15 let |  Tipy na filmy
Spousta nás smrtelníků má Vánoce spojené s pohádkami. Kromě nápaditých vánočních reklam v televizi - tam běží i klasické pohádky jako je třeba: 3oříšky pro Popelku, Shrek, Mrazík, Grinch.
Jenže kromě těchto pohádek jsou tu i rodinné komedie pro ty starší, kteří už vyrostli s princezen a animovaných Santů, kterého doprovází zelení skřítci s velkým červeným nosem.
Klasika je dobrá, ale za tu dobu co žiju, jsem to viděla tolikrát, že mám chuť se kouknout i na jiné filmy, které existují, ale v televizi se tak neobjevují.

Je to třeba:
Sundays at Tiffany's
Vánoční duch
Vánoce na draka
Prázdniny
Ďábelský Santa
Vánoce naruby
Zlaté Vánoce
Vánoční prázdniny
Vánoční anděl
Vánoce v Bostonu
Přežít Vánoce
Vánoce bez Santy
Cesta za Vánocemi
Vánoční koleda
Santa má bráchu
Otec rodiny
Santa je úchyl

Tohle jsou filmy z roků (1998-2008). Pokud budeš hledat online na internetu, tak určitě tyto filmy najdeš. Já osobně bych úplně nejvíce doporučila: Sundays at Tiffany's nebo třeba Vánoce naruby.
Vánoční filmy ti připomenou dětství, pomohou ti zkousnout tu atmosféru a povyk kolem toho všeho, tak nějak se na Vánoce naladíš. Je pravda, že bez takových filmů by to nešlo.

Pak tu jsou filmy novější, které byly natočeny okolo roku 2010.

Láska nebeská
V Londýně je mnoho lidí a každý má svůj jiný příběh. Objevuje se tam ministerský předseda, prodavač sendvičů, spisovatel, zkrachovalý zpěvák, snoubenci…bohatí i chudí, smutní i šťastní, otcové i mámy. Jenže tito lidé mají něco společného. A to sice, že vše se točí okolo lásky, která v tento předvánoční čas jen kvete a zároveň způsobuje mnoho vzestupů i sestupů. Ale jak to většinou u takových filmů bývá, tak film končí na Štědrý den, kdy láska zvítězí a všichni jsou společně šťastní.
Filmu nechyběl ani humor! A i když jsem zpočátku měla zmatek v orientování se, tak film se mi líbil.

Vánoční zásilka
To je romantický film s velkou dávkou humoru. Vše se odehrává v období Vánoc. Hlavní hrdinkou je temperamentní záhadná blondýnka, které není cizí smích a umí si života užívat. Věřte mi, že její smích a dětská tvářička vás očaruje. Pracuje na poště, kde odpovídá na dopisy Santu Clausovi. Do ní se zamiluje trochu nudný, obyčejný muž s dítětem, ale od chvíle kdy se políbí se i z něj stává šťastný a veselý. Jeho povoláním je poštovní doručovatel. Jak jejich vztah dopadne?

Čtvery Vánoce
Šťastný mladý pár odjíždí každý rok pryč od svých rodičů a vánočního zmatku, jenže tento rok, kdy letiště bylo díky nepříznivému počasí uzavřeno, musí trávit Vánoce společně se svou rodinou. Jenže jak to udělat, když oba z páru mají rozvedené rodiče? Všechny 4páry by se navzájem pohádali (div nepozabíjeli) a zkazilo by to tak vánoční svátky všem. Brad a Kate tak musí během jednoho dne stihnout oslavit čtvery Vánoce. Zvládnou to?


Rozhovor: Kristina

18. prosince 2011 v 7:00 | Michaela Vančurová - 15 let |  Rozhovory
Jsem ráda, že jsem mohla vyzpovídat jednu populární zpěvačku a to sice Kristinu, která vlastní mnoho hitů (jako je třeba: Horehronie, V sieti ťa mám, Pri oltari…) a náhodou patří mezi mé nejoblíbenější zpěvačky.

Tady je rozhovor:


ČESKÝ SLAVÍK 2011 (fotky s Karlem Gottem, Tinou, Konvičkovou a dalšími...)

6. prosince 2011 v 7:00 | Michaela Vančurová - 15 let (Mediafax) |  Fotogalerie


Tentokrát z Českého Slavíka 2011 focené profesionálním fotografem z agentury Mediafax.
Je mi jedno, že na většině vypadám jako idiot, jsou to vzpomínky a obecně nezapomenutelný zážitek, na který jen tak nezapomenu.