_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

Duben 2011

Rozhovor: Ewa Farna

20. dubna 2011 v 18:31 | Michaela Vančurová - 14 let |  Rozhovory
Nové mladé hvězdy a talenty se objevují a zase mizí, jedna stálice tu ale pořád zůstává. Ewa Farna si umí obhájit svou pozici.
Vyypovídala jsem ji a budu jen doufat, že pro Vás bude rozhovor aspoň trochu zajímavý, i když třeba není Vaše favoritka!

Rozhovor s Ewou Farnou!

Ewa Farna - kalendář 2011 (zdroj: ewafarna.blog.cz) - 2


Rozhovor: Markéta Konvičková

14. dubna 2011 v 18:35 | Michaela Vančurová - 14 let |  Rozhovory

Exkluzivní rozhovor s Markétou Konvičkovou.

Nefalšovaný, pravý rozhovor... Markéta Konvičková mi přijde jako sympatická slečna, která má toho hodně za sebou i před sebou. A proto děkuji krasna.cz, že mi s ní zařídili rozhovor a já se mohla zeptat na otázky, které mě zajímali a třeba zajímají i Vás. Do budoucna ji přeji spoustu úspěchů. A uvidíme, jak dopadnou letoštní superstaristé...Rozhovor: Martina Černá

2. dubna 2011 v 7:00 | Michaela Vančurová - 14 let |  Rozhovory
Zpěvačka Martina Černá je sice méně známá česká zpěvačka, ale jedna z mých nejoblíbenějších. Denně sleduji její FB i videa na youtube.com a vždy po shlénutí nějakého videa mě napadá jen: "V té holce opravdu něco je! Má skutečně talent." Jsem moc ráda, že jsem s ní mohla udělat rozhovor a musím říct, že jsem s ní i opravdu dobře pokecala. Myslím, že tahle holka toho má ještě hodně před sebou. A já ji přejí jen úspěchy :))
(Ano, je to ta dívka, o které jsem tu už před rokem psala)